Me këto 4 super-transferime në verë, Reali do ta sundojë botën (FOTO)

Real Madridi do të “shpërthejë” në verë. Klubi madrilien do të tentojë për katër përforcime, për të bërë revolucion total.

Pas zhbllokimit të merkatos, Reali do të tentojë në verë për Kylian Mbappe, David De Gea, Dele Alli dhe Paulo Dybala.

Sigurisht, transferimi i katër prej tyre është shumë i vështirë, por cilido që të aterrojë në Madrid, do të ishte top-përforcim për ekipin e Zinedine Zidane.

1490189614_775661_1490191272_portada_normal_recorte1