Me dashuri nga Sharapova (FOTO)

Maria Sharapova  ka harruar humbjen nga Serena Williams në finalen e Australian Open dhe ka filluar përgatitjet për turneun e radhës.

Sharapova gjendet në në Meksikë dhe është duke u përgatirur për ta fituar titullin në turneun Acapulco.

Sharapova ka vendosur që t’i gëzoj fansat e saj me disa foto, ku si gjithmonë duke e bukur. 

 

sharapova 2

sharapova 3