Mbyllet pjesa e parë mes Kosovës U21 dhe Andorrës

Mbyllet pjesa e parë mes Kosovës U21 dhe Andorrës U21.

Në 45 minutat e para nuk pati gola, duke përfunduar 0-0, shkruan Gazeta Olle.

Dardanët treguan më shumë gjatë kësaj pjese por nuk arritën të krijojnë ndonjë rast ideal shënimi

Mungoi presioni në aspektin ofansiv te futbollistët e Kosovës.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhin gjërat në pjesën e dytë.

/Gazeta Olle/