Mbyllet pa fitues derbi mes Fulhamit dhe Evertonit

Ka përfunduar pa fitues ndeshja në mes të Fulhamit dhe Evertonit.

Kjo ndeshje u zhvillua të martën dhe i takoi javës së 22-të të Premier Leagues angleze.

Fulhami zë vendin e 12-të me 25 pikë, kurse Evertoni rrezikon rënien. Zë vendin e 18-të me 18 pikë. /Gazeta Olle/

Uzuni gaboi penallti, trajneri e mbron: E kanë humbur edhe fenomenë, nuk e gjuajti keq

Golden State Warriors rikthehen te fitoret, 76ers pësojnë humbjen e katërt radhazi