Mbyllet kampionati i Kosovës në Beach Volley: Këta janë fituesit!

Sot është mbyllur me sukses edhe Kampionati i Kosovës në Beach Volley në kategorinë U20 M/F.

Pas pjesëmarrjes së 35 ekipeve, 19 në kategorinë e femrave dhe 16 në kategorinë e meshkujve u arritën këto këto rezultate:

Femrat:

Veni 1: Rinesa Hasani & Melirona Avdullahu (Kastrioti).

Veni 2: Amela Llugaliu & Erëza Rushiti (M-Technologie).

Veni 3: Vesa Shabani & Elita Idrizi (Drita).

Meshkujt:

Veni 1: Ermal Maliqi & Erion Bajrami (Drita).

Veni 2: Endrit Nrecaj & Argjend Sopaj (Theranda).

Veni 3: Ergon Tara & Andi Bajrami (Prishtina Volley).

MBYLLET ME SUKSES KAMPIONATI I KOSOVËS NË BEACH VOLLEY U20Sot është mbyllur me sukses edhe Kampionati i Kosovës në…

Gepostet von Federata e Volejbollit e Kosovës am Donnerstag, 30. Juli 2020