Mbyllen 45 minutat e para në tre ndeshjet e Albi Mall Superligës

Kanë përfunduar pjesët e para në tre ndeshjet e xhiros së 18-të në Albi Mall Superligë.

Ballkani është në epërsi ndaj Gjilani me rezultat 0-1, falë golit nga qendërmbrojtësi Bajram Jashanica.

Me epërsi minimale në pushim ka shkuar edhe Prishtina 0-1 që po e mposht Trepçën ’89.

Golin e vetëm për Prishtinën në 45 minutat e para e shënoi Kreshnik Uka nga penalltia.

Ndërkohë dueli mes Malishevës dhe Llapit nuk ka pasur gola. /Gazeta Olle/

Scaloni: Të gjithë na kanë frikën se jemi Argjentina

Morata: Enrique më mbrojti kur më kritikua të gjithë, do të bëj gjithçka për të