Mbyllen 45 minutat e para në ndeshjen Gjilani – Ballkani

Kanë përfunduar 45 minutat e para të ndeshjes së fundit të stinorit vjeshtor në Albi Mall Superligë, Gjilani – Ballkani.

Ka qenë një pjesë e parë me disa raste të mira shënimi, por që nuk pati gola 0-0.

Edi Basa, Ilev e Heric rrezikuan nga skuadra vendase, por pa sukses.

Në anën tjetër Albin Berisha dhe Walid Hamidi tentuan nga mysafirët. /Gazeta Olle/

Gjilani – Ballkani, formacionet zyrtare

Amir Abrashi i jep fund beqarisë duke u martuar me Rona Koshin, pamje madhështore nga dasma e tyre