Mbrojtësi i Bayernit sjell risi në festimin e golit të tij me VAR

Skuadra e Bayernit është duke fituar me rezultatin e lartë 5:0 ndaj Dusseldorfit në kuadër të Bundesligës gjermane.

Bavarezët po tregohen të pamëshirshëm ndaj ekipit të Valon Berishës i cili gjendet në bank rezervë, shkruan Gazeta OLLE.

Por goli i tretë në ndeshje u festua në mënyrë mjaft unike.

Mbrojtësi i Bayernit, Pavard ka vendosur të bëjë me shenjën e VAR’it dhe duar, duke pretenduar se ka marrë edhe konfirmimin e këtyre të fundit për golin e tij.

Më poshtë video: