Mbappe asiston, Messi shënon – spektakël në stërvitjet e PSG-së

Skuadra e PSG’së po vazhdon përgatitjet për ndeshjet e ardhshme të Ligue 1.

Në ditën e sotme, lojtarët e Pochettinos u stërvitën, me ç’rast edhe zhvilluan një ndeshje në gjysmëfushe, shkruan GazetaBlic Sport.

Kur në një skuadër janë Mbappe dhe Messi, spektakli është i garantuar, pavarësisht nëse është ndeshje miqësore, zyrtare apo edhe stërvitje.

Në stërvitjet e sotme, kamerat e mediumeve kanë kapur momentin kur Mbappe asiston për Messin, i cili më pas gjen golin në një stërvitje relaksi.

Më poshtë keni golin e Messit në stërvitjet e PSG’së:

Perez zbulon nëse Ronaldo do të rikthehet në Madrid

Gjendja e Eden Hazardit te Real Madridi ka pësuar ndryshim të dukshëm