Matri pret të bëhet baba

Modelja e njohur italiane Federica Nargi,  ka treguar se është duke pritur një fëmijë.

E dashura e sulmuesit të Lazios, Alessandro Matri, ka zbuluar se ajo do ta bëjë baba sulmuesin italian. Nargi dhe Matri tash e disa vite janë në lidhje duke u konsideruar si një ndër çiftet më të mira në Itali./Olle