Martohet ish-futbollisti i Drenicës dhe e vazhdon karrierën në Zvicër, Bekim Jashari e nderon me pjesëmarrje në dasmë

Ish futbollisti nga Kosova, Kastriot Mehmeti, i ka dhënë fund beqarisë.

Ish-sulmuesi i Drenicës lidhjen e tij me Egzonën e ka kurorëzuar tashmë edhe me martesë.

Kastriotin dhe Egzonën me pjesëmarrje në dasmë i ka nderuar edhe Kryetari i Komunës së Skenderajt dhe djali i heroit kombëtar, Hamëz Jasharit, Bekimi.

Image

Në aspektin profesional, Mehmeti ka bërë të ditur se karrierën e tij do ta vazhdojë në Zvicër, atje ku edhe është zhvendosur për të jetuar.

 

Përveç te Drenica, Kastriot Mehmeti në të kaluarën ka luajtur edhe te Trepça.

Image

E kishte nisur shumë mirë sezonin e ri, Edon Zhegrova pëson dëmtim në gju

Zyrtare: Rahoveci transferon Myles Thomas