Marka e njohur i bënë dhuratë speciale Amir Rrahmanit

Ndoshta nuk po luan shumë këtë sezon, por emri i tij tashmë është bërë i njohur.

Amir Rrahmani po shijon kulmin e suksesit pas kalimit në Napoli, shkruan Gazeta Olle.

Mbrojtësi i Kosovës së fundmi ka pranuar edhe një dhuratë speciale.

Ka qenë marka botërore “Dsquared” ajo e cila ka befasur futbollistin me një kapele të personalizuar.

Në bazë të pamjeve që vetë Rrahmani ka publikuar në rrjetin social instagram shihet edhe kjo dhuratë që ka arritur në drejtim të tij.

Kapelja me inicialet AR dhe numrin 33: