Marcelo zgjedh vendin afër Kosovës për të kaluar pushimet (FOTO)

Pas suksesit të madh me Real Madridin në Ligën e Kampionëve dhe në La Liga, Marcelo ka nisur pushimet.

Mbrojtësi brazilian ka zgjedhur Dubrovnikun e Kroacisë për të pushuar.

marceloo

Marcelo në Dubrovnik ka ardhur së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Marcelo

Bashkëlojtarët e tij ga Kroacia, Luka Modric dhe Mateo Kovacic mund t’i kenë preferuar këtë vend.

Marcelo-Cristiano-Ronaldo-Real-Madrid-v-AC-XsF6sKmHTZGl