Marca: MSN apo BBC? (FOTO)

E përditshmja prestigjoze spanjolle, Marca, pothuajse të gjitha artikujt e ditës së sotme, i ka kushtuar ndeshjes më të madhe në planet, atë kundër Barcelonës dhe Real Madridit.

Titulli në ballinën kryesore të të përditshmes Marca ka qenë shumë i thjeshtë, ‘MSN apo BBC?

Tashmë të gjithë e dimë se MSN është sulmi i Barcelonës që përbëhet nga Messi, Suarez dhe Neymar, teksa BBC është sulmi i Real Madridit që është i përbrë nga Benzema, Bale dhe Ronaldo.

Se cila skuadër dhe cila treshe sulmuese do të triumfojë, na mbetet të shihet në takimin e sotëm që fillon në ora 21:00.

 

POSHT