Marash Kumbulla shënon dhe ia mohon fitoren Milanit (VIDEO)

Marash Kumbulla ka gjetur golin në derbin e Serie A, mes Milanit e Romës, që përfundoi në barazim të çmendur 3:3.

Mbrojtësi shqiptar i Romës shënoi në minuthn 85 për rezultatin përfundimtar, raporton Gazeta Olle.

Zlatan Ibrahimoviq shënoi dy golësh për Milanin.

Ndeshja u përshkrua me dy penallti të dyshimta të akorduara në të dyja anët.