Maradona pa pikë të marres

Vazhdon romanca ndërmjet Diego Maradonës dhe Rocio Olivas, me çiftin që duket se e ka gjetur më në fund lumturinë e ëndërruar pas shumë problemeve në të kaluarën.

Pas fotove duke prekur pjesët intime të Rocios në pishinë, këtë herë Maradona i ka zgjedhur gjinjtë e saj për t’i vendosur dy duart e tij. /Gazeta Olle