Maradona e ‘lëshon dorën’

Legjenda argjentinase, Diego Armando Maradona e ka festuar ‘Shën Valentinin’ në hotelin më luksoz dhe të shtrenjtë në botë, ‘Emirates Palace’ në Abu Dhabi, zbulojnë mediat argjentinase.

Ai ka qenë i shoqëruar nga e dashura e tij 24-vjeçare Rocio Oliva, dhe ka shpenzuar plot 200 mijë dollarë.

Një suitë presidenciale në këtë hotel kushton 45 mijë dollarë.