Mane i sjell fitoren Liverpoolit

Liverpooli ka gjetur fitoren e parë këtë sezon në Premier Ligë dhe ajo mbanë emrin e Souleyman Mane.

Lojtari afrikan shënoi në minutë 73 për fitoren 1:0 ndaj Crystal Palacet.

Skuadra e Klopp krijoi shumë raste, por nuk shënoi më shumë se sa një gol.

Fitore shënoi edhe Leicester që mundi 2:0 Brightonin.

liveri