Manchester United, favorit për Sterling

Raheem Sterling është gjithnjë e më pranë largimit nga Liverpoolit dhe një gjë të tillë e konfirmoi fakti edhe që e refuzoi refuzimin që peshonte 100 mijë euro në javë.

Sipas mediave angleze, Manchester United është futur në garë për Sterling dhe momentalisht është në një avantazh të lehtë kundrejt skuadrave tjera, ani pse në horizont shihet edhe emri i Arsenalit. /Gazeta Olle