Manchester lehtë ndaj Newcastle, e mposht me rezultat të lartë

Manchester United ka fituar sfidën e kësaj xhiroje në Premierligë ndja Newcastle United.

Në ‘Old Traford’, të kuqët fituan me rezultatin e lartë 4:1.

Martial, shkëlqeu në këtë ndeshje duke shënuar dy gola.

Kurse, me nga një gol erdhen edhe Greenwood dhe Martial.

Ndërsa, golin e vetëm për mysafirët e shënoi Longstaff në pjesën e parë./Gazeta Olle