Man City e PSG takohen me menaxherin e yllit të Barcelonës

Txiki Begiristain, drejtor sportiv i Manchester Cityt dhe drejtuesit e Paris Saint Germainit, po bisedojnë me menaxherin e Dani Alvesit.

Dy të parët po kërkojnë brazilianin, dhe duan që në verë ta transferojnë në klubet e para, pasi Barcelona ende nuk i ka ofruar rinovimin.

Alves prej vitesh është pjesë e 11-shes së parë të Barcelonës.

alves