Malisheva zyrtarizon dy futbollistë, njëri vjen nga Llapi e tjetri nga Drenica

Klubi Futbollistik “Malisheva” po vazhdon të përgatitet për sezonin e ri.

Sot janë prezantuar dy transfere të reja te kjo skuadër, shkruan Gazeta Olle.

Bëhet fjalë për Muhamet Hysenin i cili vjen nga Llapi dhe Genteit Ulluri nga Drenica.

Njoftimi i plotë nga Malisheva:

Konfirmohen nēnshkrimet e radhēs…
Muhamet Hyseni i cili vjen nga KF Llapi dhe Gentrit Ulluri nga KF Drenica.

Po ashtu me klubin vazhdon kontratën portieri Albion Berisha.

Mirësevini Djemē! /Gazeta Olle/

Genc Nuza flet pasi do të bëhet gjyqtari i parë kosovar që drejton ndeshje në Ligën e Kampionëve

Zyrtare: Astrit Thaqi përforcon Ballkanin