Malisheva pret Dukagjinin, formacionet zyrtare

Malisheva dhe Dukagjini kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-të në Albi Mall Superligën e Kosovës.

Malishevasit janë nikoqir të klinasve në takimin që pritet të zhvillohet në stadiumin “Liman Gegaj” me fillim nga ora 13:00.

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

Malisheva: Gashi; Pira, Bihorac, Kryeziu, Veliu, Vitija, Rapuca, Gavzaj, Aliu, Hazrollaj, Shillova

DukagjiniHaxhihamza; Mërlaku, Shala, Millaku, Basri, Santos, Khmutov, Zylfiu, Ahmeti, Dallku, Hugo /Gazeta Olle/ 

Ferizaj dhe Llapi kërkojnë të rikthehen te fitoret, formacionet zyrtare

Superliga LIVE: Ferizaj – Llapi, Malisheva – Dukagjini dhe Drenica – Trepça ’89