Malisheva – Feronikeli, formacionet zyrtare

Malisheva e nisi mirë edicionin pranveror me fitore ndaj Prishtinës, por tani ka tri takime pa marrë pikët e plota.

Skuadra e Arsim Thaçit ka barazuar me Ulpianën, derisa është mposhtur nga Drita dhe Llapi.

Në kuadër të xhiros së 23-të në BKT Superligë, Malisheva është nikoqir i Feronikelit të fundit në tabelë.

Vendasit synojnë të rikthehen te fitoret dhe janë favorit për një gjë të tillë, derisa Feronikeli kërkon të shkaktojë befasi.

Formacionet zyrtare:

Malisheva: Berisha, Kacoli, Ibrahimi, Gerbeshi, Xhaka, Maliqi, Bruqi, Hyseni, Pefqeli, Marc Oliver, Berisha.

Feronikeli: Mala, Xhylani, Kastrati, Morina, A.Kastrati, Rexhepi, Cervadiku, Qorri, Seferi,Ad, Qorri, Kiqina.

/Gazeta Olle/

Ademi priti kryesinë e Ligës së Veteranëve të Futbollit

Dukagjini – Prishtina, formacionet zyrtare