Madhështore: Kështu e falënderojnë tifozët e Dortmundit, Kloppin

Ndeshja ndërmjet Borussia Dortmund dhe Padrebornit, e fituar nga ‘milionerët’ ka pasur një dedikim të veçantë për trajnerin gjerman Jurgen Klopp.

Ky i fundit ditë më parë ka bërë të ditur lajmin se në fund të sezonit do të largohet nga Dortmundi.

Pas ndeshjes tifozët e Dortmundit, falënderuan Kloppin, në mënyra të ndryshme dhe me parulla të veçanta.

 

27B34AC200000578-3044858-image-a-13_1429370986426

 

27B2882800000578-3044858-image-m-23_1429371451014