Lyon vazhdon me tre talentët, pritet edhe Lacazette

Lyon kanë konfirmuar se ata kanë vazhduar kontratat me tre lojtarë të tyre. Bëhët fjalët për Nabil Fekir, Anthony Lopes dhe Corentin Tolisso, ndërsa marrëveshje e tyre me klubin është deri në vitin 2020.

Lyon tani është duke u munduar ta bindë edhe sulmuesin më të mirë në Francë, Alexandre Lacazette.

Lyon me këtë lojtarë i ka trembur PSG deri në javët e fundit.