Lushtaku, akuzat dhe konfliktet e vitit

Trajneri i Drenicës, Tahir Lushtaku, ka folur gjerësisht rreth edicionit 2014/15 të Raiffeisen Superligës, duke zbuluar shumë gjëra interesante.

Ai foli në emisionin “Arena” në Tribuna Channel edhe për konfliktin me Gani Sejdiun, me Përparim Hasanin dhe gjyqtarët, përmendi Genc Hoxhën e Istogun dhe Arsim Thaçin e Trepçën ’89 e të tjera.