Lulëzim Basha nderon legjendën e Kombëtares (FOTO)

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, njëkohësisht dhe i PD-së, Lulëzim Basha ka vlerësuar dje ish-sulmuesin e Kombëtares, Erjon Bogdanin, që është tërhequr përpara disa kohësh. Ai ka marrë medaljen si “Mirënjohja e qytetit të Tiranës”.

 

bogi