Luhet në tri ditë, ky është orari i ndeshjeve në Kupën e Kosovës

Sezoni pranveror pritet të startoj me 9 shkurt me ndeshjet e Kupës së Kosovës në futboll.

Gazeta “Sheshi” ka mësuar orarin për ndeshjen e 1/8 së finales në Kupën e Kosovës.

Ndeshja mes Prishtinës dhe Dritës do të zhvillohet ditën e marte me (9 shkurt 2021).

Gjithashtu në këtë ditë do të zhvillohet edhe ndeshja tjetër interesante mes Llapit dhe Ballkanit.

Më poshtë “Sheshi” ua sjellë ndeshjet:

E Martë 09.02.2021 ora 13.00

Llapi – Ballkani

Prishtina – Drita

Drenica – Ulpiana (ndeshja luhet në stadiumin me bari sintetik në Drenas)

E Mërkurë 10.02.2021 Ora 13.00

A&N – Flamurtari

Trepça ’89 – Ferizaji

Istogu – Gjilani

Arbëria – Feronikeli ( ndeshja luhet në Ferizaj)

E Enjte 11.02.2021 Ora 13.00

Dukagjini – 2 Korriku