Luan ‘Sony Play-Station’, ja motivi (FOTO)

Modelja nga Peruja, Denise Schaefer, zbulon se për cilin futbollist bënë tifo. Ajo ka pranuar se ‘çmendet për sulmuesin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo. “Më pëlqen Ronaldo dhe Real Madridit. E zgjedh gjithnjë në Sony Play-Station”, deklaroi Schaefer.

d de denB