Lojtarit të Superligës i bëhen dhuratë këpucët e Cristian Ledesmas (FOTO)

‘Gardiani’ i Lazios dhe Kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha të dielën ka qëndruar në Prishtinë, derisa sot do të udhëtojë për në Durrës ku do të nis përgatitjet me Shqipërinë, për ndeshjen me Armeninë.

‘Titi’ i ka bërë një dhuratë shumë speciale shokut të tij, portierit të Besës së Pejës, Flamur Neziri duke i dërguar një palë këpucë sportive të mesfushorit të Lazios, Cristian Ledesma.

Është vet Neziri i cili e konfirmon lajmin për Gazetaolle.com.

Ledesma