Lojtarët e Barcelonës zihen në ‘offside’ (FOTO)

Ekipi i Barcelonës tashmë ka arritur në Manchester, për ndeshjen e radhës të cilën do ta zhivllojnë në kuadër të Ligës së Kampionëve, përballë Manchester Cityt.

 

Pas rehatimit në hotelin ku janë duke qëndruar, mediet angleze, ka kapur në ‘offside’ Lionel Messin, Gerard Piquen, dhe futbollistin e Chelseat, Cesc Fabregas, duke hyrë në një kazino.

 

Sipas medieve angleze, të tre futbollistët janë parë së bashku pas mesnatës duke shëtitur rrugëve te Manchesterit, një ditë para ndeshjes tejet të rëndësishme që Barcelona e zhivllon ndaj Manchester Cityt.

 

25FD114800000578-0-image-a-16_1424691054662