Lloç, lloç dhe vetëm lloç! (FOTO)

Assesi të largohet lloçi nga stadiumi i Llapit në Podujevë, ‘Zahir Pajaziti’.

Lloçin e sotëm llapjan, e provuan edhe futbollistët e Ramiz Sadikut në ndeshjen Llapi – Ramiz Sadiku (3:0), sfidë e cila i takoi xhiros së 18-të në Ligën e Parë të Kosovës në futboll, transmeton Gazetaolle.com.Ani pse në kushte të rënda për lojë, të përzgjedhurit e trajnerit të Llapit, Tahir Batatina korrën fitore me rezultat 3:0.

FOTO: Mërgim Muçolli

ll LLA lloo lloqq