Llapi siguron shërbimet e talentit Sokol Kiqina?

Llapi ka siguruar shërbimet e futbollistit të Feronikelit, Sokol Kiqinës.
Kanal10 mëson se palët kanë arritur marrëveshje dhe shumë shpejt llapjanët do ta bëjnë zyrtarizimin e futbollistit.
Gjithashtu bëhet e ditur se edhe Albion Kurtaj do të zyrtarizohet shumë shpejt te Llapi.
Për Kiqinën në bisedime ishte edhe skuadra e Prishtinës.

Zyrtare: Blend Baftiu largohet nga Ballkani

Vllaznia e Shkodrës mposht Laçin në finale dhe fiton Kupën e Shqipërisë