Llapi rregullon fushën (FOTO)

Nuk është lehtë të harrohet ajo pamje në ndeshjen e Digitalb Kupës ndërmjet Llapit dhe Prishtinës ku fusha e stadiumit ‘Zahri Pajaziti’ më shumë kishte baltë se sa bari.

Por kryesia e klubit të Llapit që mëtojnë këtë vit Superligën, kanë  intervenuar disa herë që ta rregullojnë fushën, transmeton Gazetaolle.com.

“Pas intervenimit të tretë në stadiumin Zahir Pajaziti,nga kryesia e F.C Llapit, sot duket kështu dhe i gatshëm për ndeshjen e radhës”, ka shkruat trajenri i Llapit, Tahir Batatina në ‘facebook’ .

Llapi do të kthehet të luaj si vendas në ndeshje kundër Ulpianës.

 

llapi  2

 

llapi 1