Llapi mposhtet në miqësore nga ekipi kazak

Llapi ka humbur ndeshjen e radhës miqësore në Antalya të Turqisë.

Skuadra kosovare është mposhtur nga ekipi kazak Qyzyljar Petropavlovsk me rezultat 1-2.

Golin e vetëm për skuadrën llapjane e shënoi Drilon Fazliu nga penalltia. /Gazeta Olle/

Këshilli Emergjent i FFK-së viziton stadiumet që u dëmtuan pas vërshimeve të fundit

“Lider dhe person shembullor”, klubi më i madh zviceran rinovon me kapitenin Amir Abrashi