Llapi mposhtë Ramiz Sadikun në ndeshje miqësore

Në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri, Llapi dhe Ramiz Sadiku zhvilluan sonte një ndeshje miqësore mes vete.

Skuadra nga Superliga e Kosovës dhe ajo nga Liga e Parë u takuan në stadiumin e Merdarës.

Të udhëhequrit e Tahir Batatinës shënuan fitore me rezultatin 3-1.

Francisco Rivera shënoi dy gola në këtë ndeshje për llapjanët, kurse një tjetër Alban Shillova.

Drita publikon videon nga fjalimi motivues i Ardian Nuhiut: Dilni dhe tregoni kush jeni

Muriqi thyen heshtjen dhe tregon se ku do të luaj sezonin e ri