Llapi i kundërpërgjigjet Drenicës: Tri pikët mbesin këtu

Llapi në kërkim të fitores së parë

Superliga e Kosovës do të hap sot xhiron e gjashtë me dy super ndeshje.

Llapi do ta mirëpres në “Merdare” Drenicën me fillim nga ora 15:00.

Skuadra llapjane përmes llogarisë zyrtare në “Facebook” ka ftuar llapjanët për të mbështetur skuadrën e zemrës.

“Eja në stadium dhe mbështet skuadrën e zemrës drejt fitores”, shkroi klubi, ku njoftuan gjithashtu se janë maksimalisht të gatshëm për të rrëmbyer 3 pikët e para në Superligë.

Të dy skuadrat janë përgatitur mjaftë mirë për këtë ndeshje dhe spektakëli duket të jetë i garantuar

Drenica përpara takimit ndaj Llapi, e gatshme për 3 pikë të reja

Mësohet ora kur do të fillojnë meçet e shumëpritura të boksit Marku – Prodan dhe Joshua – Usyk