Liverpool nuk ndalet, 3 gola për shtatë minuta

Liverpool ka rritur epërsinë në 4-0 ndaj Leicesterit.

Tashmë të kuqët kanë shënuar tre gola të shpejtë me Firmino ,Milner dhe Arlond, shkruan Gazeta Olle.

Kurse, Roberto Firmino ka shënuar edhe golin e parë pas asistimit nga Alexander Arnold në minute e 32-të.

Aktualisht, po zhvillohet minuta e 75-të e këtij takimi derbi.

Më poshtë goli: