Liverpool – Flamengo, formacionet zyrtare

Sot nga ora 18:30 do të zhvillohet finalja  e madhe e Botërorit të Kupeve.

Në këtë takim final, do të takohen Liverpool dhe Flamengo, shkruan Gazeta Olle.

Kurse, kur jemi afër sfidës, tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Liverpool: Alisson, Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Henderson, Keita, Chamberlain, Mane, Salah, Firmo.

Flamengo: Alves, Luis, Mari, Caio, Rafinha, Gerson, Arao,  De Arrascaeta, Ribeiro, Henrique, Gabriel./Gazeta Olle