LIVE: Përfundon pjesa e parë Rilski-Peja

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Rilskit dhe Pejës.

Skuadra bullgare u tregua më e mirë edhe në këtë çerekë duke mos lejuar për asnjë moment që të afrohet në rezultat skuadra e Pejës duke bërë që pjesa e parë të përfundoi me rezultat 39:27 në të mirë të basketbollisëve bullgar.