LIVE: Lojtarët e Sigal Prishtinës dalin në nxehje

Ndeshja gjysmëfinale ndërmjet Kozhuvit dhe Sigal Prishtinës, pritet të filloëj pas pak, e vlefshme për gjysmëfinale të Ligës Ballkanike.

 

Kryeqytetasit në ndeshjen e parë shënuan fitore me 24 pikë dallim dhe janë afër finales së madhe në BIBL.