Bayerni e teproi, 7:0 (VIDEO)

Bayerni luajti ‘tenis’ me ukrainasit e Shakhtar Donetskut. Bavarezët triumfuan 6:0.

Maratonën e golave e nisi Muller, e vazhdoi Boateng, më pas Ribery, sërish Muller, pastaj Badstuber, Lewandowski dhe në fund Gotze.