Lirim Kastrati feston Krishtlindjen së bashku me modelen kroate

Lirim Kastrati ka kohë që është përfolur për një lidhje dashurie me një femër misterioze.

Së fundmi, sulmuesi i Kosovës ka uruar për festën e Krishtlindjeve së bashku me të dashurën e tij.

Me të dashurën e tij, futbollisti i Dinamo Zagrebit ka publikuar fotografi në rrjetin social “Instagram”.

Image

Por kush është ajo? Është Angie, siç i shkruan në “Instagram”-in e saj, modele kroate dhe ka mijëra ndjekës.

Vazhdimisht, ajo publikon fotografi të “nxehta”.