Liridon Leci feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë i Mentor Zhdrellës (FOTO)

Futbollisti i lënduar i Llapit, Liridon Leci feston sot ditëlindjen.

Me këtë rast ai ka marrë shumë urime nga bashkëlojtarët dhe shokët e tij prej futbollit vendor, shkruan Gazeta Olle.

Një nga miqtë që e ka uruar mbrojtësin ka qenë edhe shoku i tij i skuadrës tek Llapi, Mentor Zhdrella.

Zhdrella ka publikuar një foto me futbollistin pranë një statuje të një tigri.

“Urime Lec Tigri gzofsh edhe shumë tjera”- ka shkruar ylli i Llapit./GazetaOlle/