Liridon Latifi reagon në rrjetet sociale me këto fotografi (FOTO)

Futbollisti nga Prishtina, Liridon Latifi, është një ndër talentët më premtues të futbollit shqiptar, transmeton Gazetaolle.com.

Ish-futbollisti i zhvilluar në Kosovë te Flamurtari i Prishtinës dhe Prishtina tash e disa vite është pjesë e Skënderbeut të Korçës ku e ka mahnitur opinionin sportiv me paraqitjet e tij sidomos në këtë kampionat.

Nuk kishte se si mos të reagonte trajneri i Kombëtares shqiptare Gianni De Biasi i cili i bëri një ftesë për ndeshjen me Italinë që luhet të premten në Palermo (nw kuadwr tw kualifikimeve për Kampionatin Botëror) dhe miqësoren me Bosnje Hercegovinën që zhvillohet katër ditë më pas në ‘Elbasan Arena’.

‘Doni’ së fundmi ka zbuluar disa fotografi nga stërvitjet e fundit të Kombëtares e të cilat mund t’i shikoni më poshtë. /Gazetaolle.com

la

Image may contain: 2 people, people playing sport and outdoor

Image may contain: 1 person, outdoor and text