Liga e Parë vazhdon me katër ndeshje interesante, dy në Grupin A dhe dy tjera në Grupin B

Liga e Parë në Grupin A dhe B vazhdon edhe sot (e shtunë) me katër ndeshje interesante.

Në Grupin A do të luhen dy ndeshje interesante derisa do të luhen në Prizren e Drenas.

Në stadiumin “Përparim Thaçi” do të përballen Liria – Trepça. Ndërsa takim i zjarrtë zhvillohet edhe në stadiumin me “bari sintetik” në Drenicë ku ballafaqohen Drenasi – Rahoveci.

Kurse edhe në Grupin B do të jenë në program dy ndeshje e ku ballafqohen 2 Korriku – Fushë Kosova dhe Vitia – Arbëria.

Të gjitha takimet zhvillohen nga ora 16:00 dhe Sheshi.info do të ju informoj në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Zyrtare: Amir Shaipi transferohet te Lugano

FIFA lejon futbollistët brazilianë të paraqiten në xhiron e katërt të Premier Ligës