Liga e Parë: Ramiz Sadiku pret debutuesit e Dardanës

Pas ndeshjes Malisheva-KEK-u, sot xhiroja e parë e Ligës së Parë e sjellë një takim.

Në kryeqytet skuadra e Ramiz Sadikut pret debutuesit e Dardanës, përcjellë Gazeta Olle.

Do të jetë shumë interesant për të parë ekipin e Erdin Hashanit, që ka bërë mirë në Ligën e Parë.

Ndeshja zhvillohet prej orës 17:00 në stadiumin e Ramiz Sadikut.

Më poshtë duelet komplete të xhiros së parë dhe gjyqtarët e takimeve. /Gazeta Olle/