Liga e Parë: Orari i xhiros së 24-të

Të shtunën dhe të dielën do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së 24-të në Ligën e Parë të Kosovës në futboll.

Më poshtë ju sjellin orarin e kësaj xhiroje. /Olle

E shtunë

KEK-u – 2-Korriku

Fushë Kosova – Luftëtari

Ballkani – Rahoveci

Ramiz Sadiku – Trepça

Kosova (P) – Flamurtari

E diel

Vëllaznimi – Dukagjini

Vllaznia (P) – Ferizaj

Vitia – Behari