Përfundojnë ndeshjet e Ligës së Parë, këto janë të gjitha rezultatet

Përveç takimeve të Superligës, sot u luajtën edhe katër duele në Ligën e Parë.

Dy prej tyre i përkasin Grupit A ndërsa dy të tjera atij B, shkruan Gazeta Olle.

Interesante ishe ndeshja mes Dukagjinit dhe Lirisë që përfundoi në barazim pa gola.

Rezultatet përfundimtare:

Malisheva 4–0 Vushtrria
Dukagjini 0–0 Liria

KEK-u 0–0 Kika
2 Korriku 2–0 Flamurtari